MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6296049
nr 629 6049
Byrå
1890-tal, längd: 105, djup: 53, höjd: 85
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 mars 2010
kl 17:06:00
200 kr
400 kr
500 kr